Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz architektury zaplecza.

strefa rekreacji
FHU STOLMAR
Mariusz Stolarczyk

ul. Pordzika 19/6, 41-806 Zabrze
tel. +48 609 031 419
fax 32 277 11 56
e-mail: stolmar@onet.pl

www.strefarekreacji.pl/

Stacja Treningu Indywidualnego i Grupowego

INFORMACJE TECHNICZNE o STACJACH TRENINGOWYCH

Stacja Treningu Indywidualnego i Grupowego STiiG

to MULTIFUNKCJONALNE połączenie urządzeń Street Workout (Crossfit) oraz Siłowni Plenerowych. A wszystko zamknięte w kompaktowej obudowie zajmującej niewielką powierzchnię od 16 m2 (ze strefą bezpieczną od 64 m2).

Zależnie od wybranego zestawu STiiG oferuje od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych funkcjonalności. Każdy użytkownik znajdzie tu dla siebie odpowiedni zestaw ćwiczeń, błyskawicznie kształtujących dowolne partie ciała.

Nowe Stacje Treningu Funkcjonalnego

Do tej pory Stacje Treningu Funkcjonalnego dostępne były głównie w zamkniętych siłowniach. STiiG zrywa z tą tradycją, wychodząc tam, gdzie można spotkać najwięcej osób zainteresowanych wspólnymi treningami. Szkoły, parki, osiedla, Place Krzepy, boiska - teraz będzie można ćwiczyć mocniej, szybciej i więcej na świeżym powietrzu! I to zupełnie za darmo! Korzystając jednocześnie z łatwych w obsłudze treningowych aplikacji lub opieki doświadczonych - współpracujących ze STiiG-iem - trenerów.

STiiG - idealny dla SZKÓŁ!

STiiG jest doskonałym rozwiązaniem dla urozmaicenia lekcji Wychowania Fizycznego w szkołach. Stanie się niezastąpionym narzędziem w rękach nauczycieli, którzy zapewnią swym podopiecznym niezapomniane i nieszablonowe zajęcia. Na STiiG-u w tym samym czasie może ćwiczyć nawet kilkanaście osób. A cały trening jest bardzo łatwy do zaplanowania i prowadzenia. Wystarczy stoper i mocny głos, a lekcje już nigdy nie będą takie same ;)