Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz architektury zaplecza.

strefa rekreacji
FHU STOLMAR
Mariusz Stolarczyk

ul. Pordzika 19/6, 41-806 Zabrze
tel. +48 609 031 419
fax 32 277 11 56
e-mail: stolmar@onet.pl

www.strefarekreacji.pl/

PLACE ZABAW STOLMAR

Nasza firma poleca szeroki asortyment urządzeń do zabawy i rekreacji:

  • kompletne place zabaw
  • pojedyncze zestawy zabawowe
  • pojedyncze urządzenia zabawowe

Oferowane przez STOLMAR place zabaw to doskonała okazja dla Państwa dzieci do zadbania o ruch na świeżym powietrzu i przeżywanie ciekawych przygód wraz ze swoimi rówieśnikami. Dbamy o to, aby zagwarantować Państwu dostęp do zestawów spełniających najwyższe standardy zarówno te związane z bezpieczeństwem, jak i funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki naszej propozycji możliwe będzie atrakcyjne zaaranżowanie przestrzeni przy szkołach i przedszkolach, a także innych miejscach, w których przebywają najmłodsi.

Produkty z oferty STOLMAR spełniają wymagania polskich i europejskich norm (PN-EN-1176-1-7, PN-EN-1177), posiadają certyfikaty na zgodność z normą uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa.

Na wykonanie urządzenia, użytkowane zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie producent udziela 2 lub 3 letniej gwarancji.

Na Państwa życzenie zapewniamy dostawę towaru wraz z odpowiednim montażem wszystkich urządzeń. Zapraszamy do współpracy.