Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz architektury zaplecza.

strefa rekreacji
FHU STOLMAR
Mariusz Stolarczyk

ul. Pordzika 19/6, 41-806 Zabrze
tel. +48 609 031 419
fax 32 277 11 56
e-mail: stolmar@onet.pl

www.strefarekreacji.pl/

WARTOŚCI

Parafrazując stare chińskie przysłowie można śmiało powiedzieć:

JEŚLI CHCESZ BYĆ ZDROWY… TO BĄDŹ! Tyle. Tylko tyle i aż tyle.

Bo tak niewiele trzeba aby w podstawowy sposób zadbać o swoje zdrowie, kondycję i sprawność. Kilkanaście minut ruchu na świeżym powietrzu daje więcej, niż możemy sobie wyobrazić.

Trzeba zrobić tylko jedno: ZACZĄĆ!

  • ZDROWIE - Bo mamy tylko jedno i naprawdę WARTO odpowiednio wcześniej o nie zadbać. Lepiej zapobiegać niż potem leczyć. Każdy zna tą prawdę, niewielu tak postępuje…
  • AKTYWNOŚĆ - Kilka minut ruchu, wizyta na Zewnętrznej Siłowni STOLMAR z przyjaciółmi, to naprawdę niewiele. Nie ma czasu?? Bynajmniej! To tylko wymówka. Wystarczy spróbować a naprawdę łatwo złapać tego pozytywnego bakcyla. Polecamy i wspomagamy!
  • ZABAWA - Uśmiech dziecka wartością najwyższą dla każdego rodzica. A te chwile spokoju spędzone na ławeczce przy Placu Zabaw STOLMAR z ulubioną książką, kiedy pociecha oddaje się w wir wspaniałej zabawy – BEZCENNE ;)
  • BEZPIECZEŃSTWO - Są miejsca gdzie zapominamy o najmniejszych nawet lękach. Nie istnieje nic tylko JA. I tak jest naprawdę dobrze. I nieważne czy bawimy się z dziećmi na Placu Zabaw STOLMAR, czy ćwiczymy ambitnie na Siłowni Plenerowej. Wiemy, że oddajemy swoje emocje w naprawdę dobre ręce. Jest pewnie. Jest bezpiecznie. Jest rodzinnie.
  • RELAKS - Nie ma nic wspanialszego niż mała partyjka w szachy, najlepiej w gronie rodziny czy przyjaciół. I nieważne kto wygra. Ważne aby zabawa była doskonała, radosna i bezpieczna. No dobrze… wynik też się liczy ;)

STOLMAR

Zawsze do usług.